Муніципальне радіо для Сум – розкіш

Принаймні так вважають депутати Сумської міськради, які не підтримали ідею створення комунальної FM-радіостанції. Це питання розглядалося на черговій сесії 28 листопада. Проектом рішення передбачалося доповнити цим новим видом діяльності (радіомовлення) статут КП «Інфосервіс», яке й вийшло з такою ініціативою на міське керівництво.

“Зараз така вимога – щоб у всіх громад було своє комунальне FM-радіо. Наприклад, Ромни це вже зробили. Щоб отримати ліцензію на радіомовлення, нашому КП потрібно внести до статуту цей вид діяльності”, – розповів мер Олександр Лисенко.

Але чия це вимога і чи обов’язково всім громадам мати своє радіо, або це на їх розсуд, – ніхто депутатам так і не пояснив, – ні мер, ні директор КП «Інфосервіс» Олена Дяговець, яка уточнила тільки, що дійсно у багатьох громад вже є своє радіо, а у деяких навіть і муніципальне телебачення.

Однак депутати явно не сприйняли цю ідею всерйоз.

Ігор Перепека запитав: “А що це буде за радіо у нас, якого напряму – гумор-FM або, може, музикалка?”

Олена Дяговець відповіла, що радіо створюється для висвітлення роботи виконкому і міськради, в тому числі й депутатського корпусу.

“Якщо ми там будемо тільки розповідати про роботу, його ж слухати ніхто не буде! А якщо, наприклад, Ріанна заспівала, Шуфутинський, потім Олександр Миколайович щось сказав, потім знову музика … – тоді інша справа!” – пожартував Перепека.

Але Олена Дяговець не сприйняла його гумор і серйозно відповіла, що наповнення ефіру буде залежати від редакційної політики. Проте було очевидно, що багатьох депутатів, так би мовити, злякала саме ця її заява. Адже народні обранці й так вважають, що мерія витрачає забагато бюджетних грошей на висвітлення своєї діяльності, і що це не що інше, як прихований політичний піар.

У підсумку голосів для прийняття цього рішення все одно не вистачило. Так що поки муніципальне радіо Сумам не світить.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: