Музей Чехова будуть робити більш привабливим для туристів

19

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький разом з працівниками музею, замовниками та забудовниками обговорив найближчі плани щодо благоустрою території музейного комплексу «Меморіальний Будинок-Музей А.П.Чехова».

Учасники наради розглядали шляхи вирішення існуючих проблем упорядкування території, варіантів послідовності виконання робіт, щоб зробити музей максимально привабливим і популярним серед відвідувачів, адже цей історичний об’єкт має велике значення для розвитку туристичного потенціалу Сумщини.

За словами Дмитра Живицького, до кінця року забудовники мають встигнути виконати усі земельні роботи, вивезти сміття. Згодом слід встановити водороздільну дамбу і почистити озеро. А навесні провести повний благоустрій території, і на завершальному етапі встановити паркан, який окреслював би територію музею.

«Музей має стати більш привабливим для відвідувачів: з квітучими алеями, лавами, чистим озером. Тому у наших інтересах якомога швидше виконати усі необхідні роботи», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації.

Присутні фахівці розповіли, що будь-які дії з реконструкції, очищення та зведення нових об’єктів будуть чітко проходити згідно з проектом, на якому вони зображені. Наразі проект вже замовлено і буде виготовлено до 20 грудня.

Поділитися в соціальних мережах: