“Ми розробляємо правила роботи шкіл з 1 вересня” – Максим Степанов

Під час брифінгу 14 липня міністр охорони здоров’я України повідомив, що спільно з Міністерством освіти розробляють план роботи освітніх закладів в умовах пандемії.

Максим Степанов зазначив, що фахівці розглядають різні варіанти розвитку подій, які можуть вплинути на навчальний процес. Освітяни разом з МОЗ розробляють регламент, відповідні правила навчання під час пандемії.  Зокрема, міністр наголосив на тому, що потрібно переглянути обов’язки медичних сестер, які працюють в освітніх закладах.

“Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але, в той же час, щоб дотримання цих правил створювали безпеку для здоров’я та життєдіяльності наших дітей,” – розповів Максим Степанов.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що зараз обговорюється кілька варіантів, як організувати навчальний рік.

Школярів можуть розводити по змінах, а деякі предмети будуть проводитися дистанційно.

Також він додав,що спрогнозувати епідситуацію на вересень неможливо. Тому Україна готуватиметься до дистанційного навчання також.

Володимир Зеленський у свою чергу заявив, що школи в Україні відкриють з 1 вересня, якщо країні вдасться уникнути другої хвилі захворювання Covid-19.

Поділитися в соціальних мережах: