На двох сумських вулицях завершують ремонт тротуарів

На вулицях Троїцька та Романа Атаманюка в Сумах ремонтують тротуари. Завершити ремонт планують за кілька днів. Далі збираються проводити роботи на вулицях Леваневського, Привокзальній та Іллінській, повідомляє Суспільне.

На Троїцькій тротуари ремонтують від вулиці Леваневського і до кінця вулиці, в бік майдану. За тендером роботи проводять КП “Шляхрембуд” та ФОП “Щербаков”. Загальна протяжність тротуарів — 1,7 км. У 2021 році планують відремонтувати половину від загального обсягу, продовжать у 2022 році. Загальна сума запланованих коштів цьогоріч на цей об’єкт – близько 3,5 млн грн.

“Це буде частина веломаршруту, який пролягатиме територією міста. Тут немає великого трафіку людей, але він завжди був в такому стані, що не витримував ніякої критики. Величезні ями, і ми вирішили спочатку цей бік зробити, а потім той, де більше рухається людей”, — говорить міський голова Сум Олександр Лисенко.

У районі Курського ринку — на вулиці Романа Атаманюка — роботи виконує комунальне підприємство “Шляхрембуд”. Для покриття тротуарів обрали асфальт.

“Було асфальтом дешевше і якісніше. Плитка боїться солі. Тут велика кількість людей, взимку потрібно буде посипати піщано-сольовою сумішшю. Тому вирішили, що плитка не простоїть так довго, як асфальт. На цьому боці тротуару ведуться роботи приблизно на 1300 кв. м. Орієнтовна сума була — 1,5 млн грн на цій ділянці. Тут були перенесення електричних мереж, видалення вікових тополь аварійних і заміна покриття тротуару”, — сказав директор міського департаменту інфраструктури Олександр Журба.

Завершити ремонт і Троїцької, і Атаманюка планують до кінця цього тижня.

Поділитися в соціальних мережах: