На сумському «Зеленбуді» панує радянський союз

16

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат СМР, член депутатської комісії по ЖКГ Дмитро Наталуха після виїзного засідання на підприємстві.

«З 24 одиниць техніки 90% — металобрухт, який якимсь дивом ще може самостійно пересуватися. Про стан теплиць промовчу, краще фото подивитись», — пише депутат.

17

За його словами, у цьому році було виділено 3,2 млн. грн. бюджетних коштів на закупівлю одного автобуса і двох самоскидів ГАЗ. На підприємстві працює 63 людини, на літо залучають додатково людей з центру зайнятості. За 2016 рік висаджено 705 дерев, видалено — 798. Деревообробний цех працює. 10 тис. грн. підприємство заробило за той рік від здачи місць під стоянку.

19

18

Окрему увагу Дмитро Наталуха звертає на подрібнювач гілля, який давно закуплений, але його на підприємстві не має.

«Мене цікавив лише стаціонарний подрібнювач гілля, який був давно закуплений за кошти платників податків і не разу не працював. Причина: коли його включали — на підприємстві вибивало світло. Так він і стояв без діла. Але де ж він? Директор каже в ремонті. У кого? Не пам’ятає. А навіщо його ремонтувати, якщо він не задіяний? Відповідь — є плани розмістити його на зеленому полігоні», — зазначив депутат.

Поділитися в соціальних мережах: