На півдні Сумщини відремонтують кілька важливих ділянок доріг

Як стало відомо з власних джерел СТС, сьогодні відбулась робоча зустріч радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Владислава Бухарєва, уродженця міста Лебедин Сумської області, з головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим, в ході якої обговорювались проблемні питання ремонту доріг на півдні Сумщини.
До обговорення також долучився народний депутат України Ігор Молоток. Зокрема йшлося про ремонт важливих ділянок доріг на трасах Суми-Юнаківка, КПП “Рижівка”-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка, Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенівка, Конотоп-Буринь-Чумакове.
Владислав Бухарєв навів переконливі докази щодо доцільності виділення коштів саме на ремонт зазначених ділянок. Адже попри те, що вже не є народним депутатом України, продовжує отримувати безліч звернень від земляків з приводу ремонту доріг. Ексколегу підтримав народний депутат України Ігор Молоток, який вже захистив не один масштабний проєкт з відновлення дорожньої інфраструктури на півночі Сумщини і переконаний, що саме місцеві жителі найкраще знають, які дороги треба ремонтувати у першу чергу.
В результаті було знайдено спільне рішення і підтверджено фінансування на ремонт низки доріг на півдні Сумщини. Тож, сподіваємось, що незабаром вони дивуватимуть нас не своїм жахливим станом, а якісним та сучасним покриттям.

Поділитися в соціальних мережах: