На прокуратуру намагаються вплинути у справі по Лілії Неофітній

Без имени-1

Останнім часом засобами масової інформації ширяться замовні публікації про нібито політичну складову, хоча кожного разу висуваються все нові й нові версії щодо кримінального провадження стосовно екс-директорки Охтирської психлікарні Лілії Неофітної.

При цьому до написання тексту залучаються як псевдо журналісти, так і відомі особи. Не обтяжуючи себе відомостями про реальний стан справ, автори в один голос заявляють про деталі, які нібито реабілітують підозрювану в катуванні холодом та залишенні в небезпеці пацієнтів психіатричної лікарні, 5 з яких померли на лікарняних ліжках внаслідок переохолодження.

Замовлення подібних статей – доволі дороге задоволення, при цьому особи, не шкодуючи ні часу, ні коштів, цілеспрямовано намагаються вплинути на досудове розслідування.

У прокуратурі повідомляють, що, незважаючи на перешкоджання слідству та тиск, кримінальне провадження розслідується об’єктивно та неупереджено і в установлені законом строки буде направлене до суду з обвинувальним актом. Жодні «деталі» не вплинуть на той факт (доведений зібраними доказами), що люди помирали в лікарні від холоду. І за це доведеться відповідати в суді. Лише суд надасть оцінку зібраним доказам.

Довідка: Здійснюючи функції прокуратури, прокурор є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску, втручання і керується у своїй діяльності лише Конституцією та законами України. Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконних рішень – кримінально каране діяння, передбачене ст. 343 КК України.

Поділитися в соціальних мережах: