На реконструкцію Сумської ЗОШ № 4 необхідно більше 50 млн. грн.

Петиція щодо реконструкції приміщення Сумської ЗОШ № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка була розміщена на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» 22 листопада 2016 року та набрала 262 підписи.

У відповіді на петицію повідомляється, що згідно висновків технічного обстеження: «технічний стан будівлі в цілому, на момент обстеження, характеризується, як незадовільний та непридатний для нормальної експлуатації».

Орієнтовна вартість ремонтно-реставраційних робіт, обчислена за об’єктами-аналогами та проіндексована нормативними показниками Мінрегіонбуду станом на 01.01.2016р., значно перевищує 50 000, 000 тис. грн.

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради неодноразово зверталося до Сумської облдержадміністрації стосовно виділення коштів,  але рішення щодо фінансування вказаних робіт так і не було прийнято.

В зв’язку з відсутнім фінансуванням, виконавчим комітетом Сумської міської ради додатково опрацьовується питання стосовно надання вказаної будівлі в оренду строком на 49 років з орендною платою в розмірі 1 грн. в рік при наступних умовах:

— завершення ремонтно-реставраційних робіт;
— використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без надання в суборенду;
— забезпечення збереження орендованого майна;
— забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта;
— дотримання санітарно-епідеміологічних та екологічних норм експлуатації об’єкта;
— створення безпечних та нешкідливих умов праці;
— проведення систематичного поточного ремонту орендованих приміщень;
— забезпечення страхування орендованого майна, не менше ніж на його балансову вартість на користь орендодавця, в порядку визначеному законодавством;
— тощо.

Повну відповідь модна переглянути тут.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: