На Шосткинщині, Конотопщині та Кролевеччині ремонт доріг у пріоритеті

Про результати зустрічі з головами райдержадмінстрацій, представниками місцевого самоврядування Шосткинщини, Конотопщини та Кролевеччини розповів на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Ігор Молоток:

“Обговорили плани на 2019 рік щодо соціально-економічного розвитку міст, селищ та сіл. Зійшлись на думці, що в пріоритеті, як і в попередні роки, має бути ремонт доріг, адже, не маючи розвиненої транспортної інфраструктури, годі сподіватись на інвестиції та розвиток економіки.

Зокрема, цьогоріч у Шосткинському районі продовжуємо ремонт дороги Вороніж-Клишки, також плануємо відремонтувати ділянку дороги до залізничної станції «Терещенська» та по вул. Сагайдачного у селищі Вороніж. Намітили і ремонт ділянки дороги Шостка-Клишки, Чапліївка-Тиманівка.

У Шостці в першу чергу ремонтуємо вул. Воронізьку, а далі «підемо» у сторону Глухова. На Конотопщині почнемо ремонт від селища Заводського у напрямку Конотопа і далі… Плануємо реалізувати масштабний проект по ремонту об’їзної дороги біля Кролевця, а також виконати раніше запланований ремонт доріг у Спаському, Алтинівці, Добротовому, Обтовому.

Окрім доріг, узгодили план першочергових дій щодо ремонту та реконструкції закладів освіти, культури та охорони здоров’я”

Поділитися в соціальних мережах: