На Сумщині  50 пар молодят створили сім’ї у день трьох вісімок

Сьогодні, у день трьох вісімок, багато пар у Сумах вирішили узаконити свої стосунки. Скільки ж було тих, хто обрав датою весілля ці магічні цифри, розповіла Ірина Свистун, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

«Ми робили аналіз і статистику того, скільки сьогодні по Україні та в Сумській області пар виявили бажання вступити до шлюбу. І в нашій області 50 таких пар . Це дуже багато, адже сьогодні більше молодят, ніж у вихідний день, а ще лише середина тижня. Це пов’язано, мабуть,  з тим, що вісімка – знак безкінечності, цифра благополуччя, достатку й добробуту. Всі бажають, щоб це було в сім’ях»,говорить Ірина Свистун.

Молодята говорять, що обирали цю дату весілля спеціально та завчасно, адже вірять у магію цифр. Вони сподіваються, що їхнє кохання та подружнє життя буде таке ж нескінченне, як і вісімка.

Ірина Свистун запевнила: «Якщо сьогодні ще будуть бажаючі укласти шлюб, то молодятам буде достатньо лише подати заяву, прийти на церемонію, і ми їх зареєструємо».

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: