На Сумщині активно саджають

Про хід проведення сільськогосподарськими підприємствами Сумщини комплексу весняно-польових робіт доповів директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак під час апаратної наради.

За словами посадовця, вже майже завершився посів ранніх зернових культур – із запланованих 64,5 гектарів засіяли 99%. Загалом на сьогодні проведено сівбу ярих зернових та зернобобових культур на 49% площ від усіх запланованих та продовжується посадка картоплі та овочів, яких посаджено на площі  68% та 67% відповідно.

«Триває і сівба інших ярих культур, зокрема цукрових буряків (57%), соняшнику (75%), кукурудзи на зерно (42%), сої (7%). Також розпочато сівбу пізніх круп’яних культур – засіюють гречку (1%) та просо (30%)», – прокоментував Олександр Маслак.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван Боршош закликав усіх голів райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад максимально сприяти завершенню весняно-польових робіт у ті терміни, які рекомендують науковці.посывна

Джерело: sm.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: