На Сумщині батько побив доньку і звернувся до поліції

Образившись на батька, який її побив, 21-річна жінка з дитиною пішла з дому. Чоловік вирішив повернути доньку достатньо оригінальним способом. Він повідомив у поліцію …. про її зникнення. Біглянку розшукали, а ось на самого заявника склали адмінпротокол.

Вчора до Недригайлівського відділення поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що пішла з дому в невідомому напрямку  з малолітньою дитиною її донька. Просила вжити заходи щодо її розшуку.

«На пошук по тривозі були підняті працівники поліції не тільки місцевого відділення, а й прилеглих районів, – коментує подію Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області, – Поки ми проводили розшукові заходи, батько дівчини упродовж дня телефонував на лінію «102» і скаржився на поліцейських, які, на його думку, «не хочуть розшукувати»  доньку. Знайшли  жінку близько 20.00 в Сумах. З її слів, до обласного центру вона приїхала до подруги»

Для дачі ґрунтовних пояснень її разом із двомісячною донькою запросили до Сумського відділу поліції. Там вона пояснила, що в день, коли пішла з дому, між нею та батьком виник конфлікт. Начебто він вдарив її. Образившись, дівчина повідомила, що йде. Зібравши доньку, попрямувала до Сум. Там, у подруги в гостях,  планувала  почекати чоловіка, який мав за декілька днів повернутися із заробітків.

«Ситуація більш ніж дивна, – говорить Сергій Тарасенко, – замість того, аби самостійно залагодити конфлікт, який виник в родині, люди вирішили розрішити його «руками» поліції. До того ж їх донька повнолітня, і сама має право вирішувати, де і з ким їй жити. А її батьків зовсім не хвилювало, що майже вся поліція була задіяна на розшук, хоча потреби в цьому зовсім не було».

Дії батька-заявника у поліції кваліфікували як протиправні і вже склали відносно нього адміністративний протокол за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Тепер йому загрожує сплата штрафу.

 

Поділитися в соціальних мережах: