На Сумщині чоловік наловив собі щук на статтю Кримінального кодексу

Учора у Середино-Будському районі прикордонники відділу «Зноб-Новгородська» Сумського загону затримали правопорушника, який здійснював незаконний вилов риби.

У ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд на околиці н.п. Зноб-Новгородське, що знаходиться поблизу держкордону, на березі річки Знобівка виявив громадянина України, який за допомогою забороненого знаряддя «острога» здійснював незаконний вилов риби та вже встиг наловити понад двох десятків щук.

Під час затримання чоловік поводився агресивно, намагався застосувати фізичну силу до прикордонників та вдатися до втечі.

Наразі правопорушник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу, затриманий. Ним виявився 44-річний місцевий мешканець.

За порушення прикордонного режиму та злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця Держприкордонслужби України на правопорушника складені адміністративні матеріали за ст. ст. 202, 185-10 КУпАП відповідно.

Крім цього, до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України.Незаконний вилов риби_3

Поділитися в соціальних мережах: