На Сумщині депутат реалізує проект “Здорова Сумщина”

Триває реалізація медичного проекту «Здорова Сумщина»,  ініційованого народним депутатом України Ігорем Молотком  з метою наблизити медичні послуги до людей і зробити дійсно доступною первинну діагностику.

Сьогодні у рамках цього проекту на  Шосткинщині, у селищі Вороніж, лікарі Сумської обласної клінічної лікарні провели черговий прийом населення. Перший виїзний прийом обласних спеціалістів пройшов у серпні, у селі Чапліївка Шосткинського району. Люди мали змогу, не виїжджаючи за межі населеного пункту, безкоштовно пройти медичний огляд та отримати професійну консультацію вузьких спеціалістів: ендокринолога, отоларинголога, окуліста, невропатолога, пульмонолога, гінеколога. Також проводилось ультразвукове дослідження (УЗД).

Кількість відвідувачів на обох прийомах виразно проілюструвала, наскільки кричущою є проблема доступності якісних медичних послуг, особливо у сільській місцевості. Людей було дуже багато, причому різного віку.

“Дивлячись на це, я вкотре переконався у правильності свого рішення не очікувати, як буде змінюватись ситуація у зв’язку з реформуванням медичної галузі, а почати змінювати її вже зараз, максимально надавши людям можливість отримувати професійну медичну допомогу, адже ні для кого не секрет, що своєчасне обстеження, проведення необхідних аналізів і консультація лікаря допомагають не тільки зберегти здоров’я, а й врятувати життя. Отже, ідемо далі, і з урахуванням побажань та пропозицій, які надходять від людей, плануємо графік наступних прийомів у кожному населеному пункті мого округу, включаючи міста Шостку і Конотоп” – поділився своїми враженнями й подальшими планами Ігор Молоток.

Поділитися в соціальних мережах: