На Сумщині лікар після отримання хабара збожеволів

Принаймні, в цьому хочуть переконати слідство колеги підозрюваного.

Наприкінці вересня поточного року в будівлі Конотопської міської лікарні працювали оперативники УСБУ Сумської області. На хабарі правоохоронці затримали Заслуженого лікаря України, голову лікарсько-кваліфікаційної комісії Анатолія Олійника. Медик вимагав та отримав від учасника Операції Об’єднаних сил хабар за висновок ЛКК про необхідність направлення ветерана на МСЕК для присвоєння групи інвалідності.

Після отримання першої частини хабара в розмірі 56 тисяч гривень Олійника затримали. Всього він вимагав у потерпілого 140 тисяч гривень.

У ході обшуку в кабінеті і вдома у затриманого правоохоронці виявили та вилучили понад 1 000 000 гривень в різній валюті, дорогий годинник і чорнові записи, що підтверджують систематичність отримання хабарів.

Однак новина в іншому.

Як стало відомо, в ході розслідування кримінального провадження Анатолій Олійник став проявляти ознаки психічного захворювання. Лікар-невропатолог і психіатр визнали, що на сьогоднішній день є всі підстави для проведення судово-психіатричної експертизи, яка повинна зробити висновок, чи є підозрюваний осудним.

У підсумку експертизу призначили. Тепер залишається сподіватися лише на професіоналізм колег хабарника.

Джерело: nar.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: