На Сумщині мороз не щадить любителів алкоголю

 

Картинки по запросу фото людей на морозе Здавалося б несильний мороз до -10, який спостерігався 28 січня в Сумській області, виявився досить підступним для жителів Сумщини, які намагалися зігріватися спиртними напоями. Будь-медик знає, що алкоголь погіршує вплив морозу на людину, лише прискорюючи втрату тепла організмом. Але незнання цього факту привело двох жителів Сумщини любителів випити, а може і професіоналів своєї справи, на лікарняне ліжко з серйозними обмороженнями.

Як повідомляє прес-центр ГУ НП в Сумській області, в неділю житель Конотопа був доставлений в лікарню з відмороженими пальцями обох ніг. Цей 58-річний чоловік перестарався з прийомом алкоголю, про що свідчили всі ознаки: порушена мова і координація рухів.

Аналогічний випадок зафіксували в Липоводолинської ЦРЛ. Там 42-річному жителю діагностували переохолодження середнього ступеня, яка характеризується зниженням температури тіла до 29-32 з, синюватим відтінком шкіри, апатією, сонлівостью, зниженням артеріального тиску, уповільненим диханням.

Джерело:сайт «City Sumy»

 

Поділитися в соціальних мережах: