На Сумщині намагалися підкупити прикордонників

Днями охоронці кордону Сумського загону в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Будь доброчесним – протидій корупції!» зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність.

До пункту пропуску «Велика Писарівка» в пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Азербайджану. Під час проходження прикордонного контролю іноземець надав прикордоннику паспортний документ та грошову винагороду в розмірі 500 російських рублів за безперешкодний перетин кордону, а саме за проставлення в паспорті відповідних відміток Держприкордонслужби з метою продовження терміну реєстрації на території РФ. Хабар_500 руб.РФ

Також у пункті пропуску «Бачівськ» наш співвітчизник пропонував прикордонникам хабар за не притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення режиму в пункті пропуску. Чоловіка, який палив у невстановленому місці, прикордонники попередили про те, що він порушує режимні правила. Після того, як йому довели, що на нього буде складений адмінпротокол за ст. 202 КУпАП, українець запропонував вартовим кордону неправомірну вигоду в розмірі 100 гривень за не притягнення його до адміністративної відповідальності.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ними кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: