На Сумщині поліція розшукує зниклу більше року тому людину

людина

Сумським районним відділом поліції розшукується безвісно зниклий Яценко Володимир Дмитрович, 1970 р.н., житель с. Локня Сумського району. Чоловік 18.11.2016 року близько 18:00 пішов з дому і до теперішнього часу його місцезнаходження залишеється невідомим.

Прикмети зниклого громадянина: на вигляд 45 років, зріст 172 см, худорлявої статури, волосся коротке, русяве з сивиною, обличчя овальне, неголене, ніс прямий, вуха прилягаючі, великі.

Особливі прикмети: на правій кисті татуювання у вигляді малюнку морди кота, на лівій руці на пальцях татуювання «1,9,7….», на правому плечі татуювання-напис «Дайте мне в юность обратный билет», на лівому плечі – «Они ходили по тюрьмам».

Чоловік був одягнений у темно-сіру куртку до пояса зі світло-сірим капюшоном, темно-сині джинси з металевими кнопками в районі гомілки, взутий в чорні прогумовані «дутики» з написом білого кольору «Columbia», на голові мав чорну шапку з написом «адідас».

Працівники поліції закликають громадян, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження розшукуваного, або хто міг його бачити під час пересування транспортом, повідомити про це до Сумського РВП за телефонами (050) 307-99-50 або «102».

Поділитися в соціальних мережах: