На Сумщині поліція розшукує зниклу більше року тому людину

Сумським районним відділом поліції розшукується безвісно зниклий Яценко Володимир Дмитрович, 1970 р.н., житель с. Локня Сумського району. Чоловік 18.11.2016 року близько 18:00 пішов з дому і до теперішнього часу його місцезнаходження залишеється невідомим.

Прикмети зниклого громадянина: на вигляд 45 років, зріст 172 см, худорлявої статури, волосся коротке, русяве з сивиною, обличчя овальне, неголене, ніс прямий, вуха прилягаючі, великі.

Особливі прикмети: на правій кисті татуювання у вигляді малюнку морди кота, на лівій руці на пальцях татуювання «1,9,7….», на правому плечі татуювання-напис «Дайте мне в юность обратный билет», на лівому плечі – «Они ходили по тюрьмам».

Чоловік був одягнений у темно-сіру куртку до пояса зі світло-сірим капюшоном, темно-сині джинси з металевими кнопками в районі гомілки, взутий в чорні прогумовані «дутики» з написом білого кольору «Columbia», на голові мав чорну шапку з написом «адідас».

Працівники поліції закликають громадян, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження розшукуваного, або хто міг його бачити під час пересування транспортом, повідомити про це до Сумського РВП за телефонами (050) 307-99-50 або «102».

Поділитися в соціальних мережах: