На Сумщині прикордонники затримали браконьєра

Вчора у Середино-Будському районі прикордонники відділу «Зноб Новгородська» Сумського загону затримали правопорушника, який здійснював незаконний вилов риби.

У ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність прикордонний наряд в н.п. Зноб-Новгородське на березі місцевого озера виявив громадянина України, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу. Чоловік за допомогою забороненого знаряддя «сітка» здійснював незаконний вилов риби та вже встиг наловити 36 карасів,
2 товстолоба та 2 сома.

Наразі особу правопорушника встановлено, ним виявився 64-річний місцевий мешканець. За порушення прикордонного режиму на правопорушника складені адміністративні матеріали за ст. 202 КУпАП. Про цей факт прикордонники повідомили працівникам Управління державного агентства рибного господарства в Сумській області.

Крім цього до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: