На Сумщині СБУ захопила терористів та звільнила заручників

Щоправда, все це відбувалося не насправді, а в рамках планових антитерористичних навчань та  контрдиверсійних тактико-спеціальних навчань в Охтирці, Охтирському та Великописарівському районах. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Сумській області.

У тренуваннях взяли участь також регіональні підрозділи Національної поліції, Нацгвардії, ДПСУ, ДСНСУ, ЗСУ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Протягом навчань їх учасники відпрацювали алгоритм дій із запобігання можливим диверсійним та терористичним загрозам на низці військових об’єктів та об’єктах критичної інфраструктури. Вони також удосконалили навички з нейтралізації та знешкодження умовних терористів у лісовій місцевості.

Завершальною стадією навчань стало захоплення «терористів» та звільнення заручників на міжнародному пункті пропуску «Велика Писарівка».

Керівник Координаційної групи АТЦ при УСБУ в Сумській області Владислав Косинський зазначив, що систематичне проведення таких навчань  сприяє досягненню максимального рівня взаємодії між суб’єктами протидії тероризму, отже є необхідною умовою для гідної відповіді потенційній терористичній загрозі.

тер1тер2

тер3

Поділитися в соціальних мережах: