На Сумщині школярка пішла з дому, бо мати змушувала її працювати

16

Про зникнення 11-річної школярки до поліції надійшло відразу дві заяви — від директора школи та від матері дівчинки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Про зникнення учениці 6-го класу до поліції спочатку повідомила директор школи. Заявниця розповіла: з‘ясовуючи причину відсутності шестикласниці на заняттях, вона ввечері зателефонувала матері дівчинки, та поцікавилась, чому її доньки не було на уроках. І в ході розмови дізналась, що 11-річна дитина взагалі вдома не ночувала. Більш того – жінка не знає, де її донька весь цей час знаходиться.

Майже відразу після дзвінка директора до поліції зателефонувала й сама мати зниклої дівчинки. Громадянка повідомила, що її донька ще напередодні вдень пішла з дому, але так і не повернулася. На запитання, чому вона лише через півтори доби звернулась до поліції за допомогою, 44-річна роменчанка пояснила: думала, що донька, мовляв, сама повернеться додому.

Працівники поліції терміново розпочали пошукові заходи: опитували всіх друзів, приятелів та знайомих як самої дівчинки, так і родини, відпрацьовували місця вірогідного місцезнаходження втікачки, і, врешті-решт, за декілька годин знайшли її у знайомих.

Сама дівчинка пояснила свій вчинок образою на матір, оскільки та нібито змушувала її вдома працювати.

Зараз школярка вже повернулась додому. З її матір‘ю інспектори ювенальної превенції провели профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: