На Сумщині вдвічі здорожчають квитки на регіональні експреси до Києва

16

З 1 липня квитки на два регіональних експреса до Києва зростуть майже у 2 рази.

Мова йде про потяги № 778/777 «Київ-Шостка» та № 784/783 «Київ-Шостка», яким присвоєно категорію «фірмового поїзда 2-го класу».

Якщо зараз квиток до столиці коштує від 77 до 91 грн., то з 1 липня прийдеться заплатити від 146 до 175 грн. Причому вартість квитка залежить від дня тижня. Найдешевші — вівторок, середа, найдорожчі — п’ятниця, неділя.

«Чим буде відрізнятись від теперішніх складів — невідомо. Час у дорозі цих поягів не зміниться. Може нові вагони — не думаю, бо їх немає. Ці «атестації» — таємниця. Параметри раніше регулювались наказом Міністерства транспорту України від 20 березня 1997 року № 99 «Про затвердження Положення про фірмові пасажирські поїзди та групи фірмових пасажирських вагонів», але його у 2015 році відмінили.Що зараз за документ — невідомо», — написав у Facebook завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко.

До слова, з 1 липня подорожчають і квитки на причіпний вагон «Шостка-Хмельницький». Вартість проїзду буде коливатися від 219 до 265 грн. без постільної білизни та чаю.

Поділитися в соціальних мережах: