На Сумщині з початку року вже створено майже 3 тисячі робочих місць

Про це повідомила начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Левченко під час засідання колегії Департаменту.

«Для реалізації на регіональному рівні державної політики у сфері зайнятості, збереження трудового потенціалу, підтримки сталої ситуації на ринку праці діє Програма зайнятості населення Сумської області на 2018-2020 роки. Департаментом у межах повноважень здійснювався моніторинг за виконанням її заходів. З початку 2018 року в області створено 2,6 тис. нових робочих місць, що становить 22,1% річного завдання», – зазначила Оксана Левченко.

За її словами, левову частку робочих місць цьогоріч створено у Сумському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України у кількості 60 одиниць, ТОВ «Гуала Кложерс Україна» – 43.

Між тим, вона додала, що упродовж минулого року в області створені нові робочі місця для 11 962 осіб, що становило 128,2% планових показників.

Джерело: regionews.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: