На Сумщині за тиждень у пожежах загинуло 6 людей

Картинки по запросу пожежа

Незважаючи на численні застереження рятувальників щодо необхідності дотримання населенням правил пожежної безпеки, на Сумщині вогонь забирає життя.

Лише за останній тиждень такі випадки сталися у Середино-Будському, Краснопільському, Шосткинському районах. А на Великописарівщині у с.Добрянське на пожежі загинуло одразу двоє людей — 75 річна господарка будинку та її 50-річний син. Як і у більшості трагічних випадків, за попередніми висновками фахівців, спричинила загоряння необережність при палінні. Загалом з початку року на Сумщині вогонь забрав життя вже 8 людей, проти 6 — за аналогічний період 2017 року. Рятувальники докладають всі зусилля, щоб зупинити сумну статистику. Проводять рейди в житловому секторі, відвідують оселі людей похилого віку, виступають в навчальних закладах та трудових колективах. Зокрема минулого тижня такі заходи відбулись у Сумському, Шосткинському, Глухівському, Лебединському, Роменському, Великописарівському, Недригаійлівському, Буринському районах та м.Суми. Під час яких працівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій застерегли мешканців області від зимових небезпек та ознайомили з порядком дій під час надзвичайних подій.

Проте, кожен громадянин повинен усвідомити, що його безпека, в першу чергу, залежить від нього самого. Тому, щоб запобігти біди, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: