На Сумщині заклали фундамент нової церкви

15

На новий храм парафіяни села Перемоги, що у Глухівському районі, збирали більше року.

Земля, проект, багато різних підготовчих турбот. І ось 1 грудня фактично почалося будівництво: залили фундамент Михайлівської церкви. Спеціальну техніку замовили в Шостці, а будівельники працювали глухівські, пише газета Неделя.

«З Божої ласки нам вдалося зробити перші кроки. На ці роботи пішло більше 130 тисяч гривень. Ми вдячні нашим меценатам, усім, хто допомагав, жертвував, фізично працював. Фундамент закладено, але тепер належить важливе справу — зібрати за зиму гроші на цеглу, вікна та інші матеріали. Село без церкви просто не може існувати. Це місце, де кожна людина починає своє життя в хрещенні, де вчиться добра, терпіння і чесноти, де зустрічає свята і проживає важкі моменти. Ми дуже хочемо виховувати наших дітей у вірі, мріємо мати свій затишний храм», — ділиться настоятель храму отець Володимир.

За проектом для будівництва потрібно більше 2,5 млн. грн. Парафіяни з усіх сил намагаються допомогти, але для одного села це велика сума, а великого спонсора у них немає. Люди вірять, що багато хто може зробити добру справу і в Різдвяний піст пожертвувати трошки для зведення церкви.

Нагадаємо, в минулому році напередодні Великого посту церква, освячена на честь архістратига Михаїла, згоріла. Пожежа нічого не пощадила: і сама будівля, і все, що наживали парафіяни роками, загинуло у вогні. На зборах громада прийняла рішення будувати новий храм.

Поділитися в соціальних мережах: