На Сумщині зареєстровано 43 мільйонери

Картинки по запросу мільйонери

За минулий рік на Сумщині свої доходи задекларували 43 мільйонери.

«Сума задекларованого доходу склала 122 мільйони, 4,8 млн. грн. — податкового збору. У Сумах зареєструвалися 28 мільйонерів, 7 — в Конотопі, 5 — в Ромнах і 3 — в Шостці. Найбагатша людина в Сумській області має доходи до 100 млн. гривень, він отримує їх від двох і більше податкових агентів», — про це під час брифінгу повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Сумській області Наталія Мірошникова, пише 0542.ua.

Цього року компанія декларування доходів зазнає змін. Кількість доповнень до декларації змінилась з 4 до 2, які можна подавати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

Також посилилася перевірка громадян, які ведуть приватну діяльність, але не оформили її офіційно. Працівники ДФІ отримують інформацію про громадян, які виїжджають за кордон за контрактами, моніторять оголошення в інтернеті і газетах про репетиторство, здачу квартир, проведеннях корпоративів і т.д. Це робиться для того, щоб залучити громадян до програми декларування.

«Протягом грудня і станом на 20 січня в Сумській області закрилося 5 тисяч підприємців, з них 75% непрацюючих. У свою чергу активізувалася робота оновлення підприємств і більше 500 приватників задекларували свою діяльність», — повідомила начальник відділу організаційної роботи Довжук Валентина.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: