На Сумщині зарибили водойми: ініціатори розраховують на дбайливе ставлення мешканців до біоресурсів

5 листопада було проведене зариблення водних об’єктів Шосткинщини та Конотопщини. 

“Це перший на території Сумщини, десь за останні років п’ятнадцять, масштабний захід, спрямований на відновлення іхтіофауни”, – зазначає народний депутат України Ігор Молоток , за активного сприяння якого у рамках Загальнодержавної програми відтворення водних біоресурсів і відбулося зариблення.

За інформацією на сторінці Ігоря Молотка у Facebook, у Галенківське озеро заселили 280 кг водних біоресурсів – більше 11 тис. мальків коропа та товстолоба, у Десну, біля Пирогівського моста випустили понад 40 тис. мальків, загальною масою більше 1000 кг, Сейм зустрів 40 тис. нових жителів, річка Куколка – майже 9 тис. Всього у водойми було запущено близько 2,5 тонн водних біоресурсів. 

Зариблення відбувалося відповідно до рекомендацій вчених, з науковим обгрунтуванням.

“У наступному році планується зарибити щонайменше шість водойм Сумщини. Будемо працювати над тим, аби плани здійснились. Сподіваюсь на відповідальність наших мешканців і дбайливе ставлення до водних біоресурсів. Рибалкам бажаю – ні хвоста, ні луски! Але тільки в рамках Правил любительського і спортивного рибальства!” – зазначає депутат у своєму дописі.

Поділитися в соціальних мережах: