На Сумщині затримали групу викрадачів нафти

На Сумщині оперативники внутрішньої безпеки поліції регіону запобігли незаконному врізанню зловмисників у нафтопровід та вилучили у них відповідне устаткування. Про це інформує департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

«УВБ поліції у Сумській області отримало оперативну інформацію про планування незаконної врізки у нафтопровід, який проходить через Ровенський район області. Працівники ВБ провели низку необхідних заходів і знайшли підтвердження цих відомостей. Оперативники спрацювали на випередження і не дали «чорним геологам» реалізувати свої злочинні плани», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що два ВАЗа та КАМАЗ, які прямували до гілки свердловини — Анастасівка- Талалаївка, були затримані поблизу села Гришине Сумської області.

У автомобілях перебували шестеро осіб – уродженці регіону, 22-38 років, раніше не судимі.

«У багажниках легковиків правоохоронці знайшли інструменти, необхідні для врізки: зварювальний апарат, гумовий шланг, акумулятори та інший інвентар. У вантажівці, яку спритники замаскували під зерновоз, було виявлено ємність об’ємом 18 кубічних метрів, призначену під перевезення нафтопродуктів, та їхні залишки», – сказано в тексті.

За законодавством України пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто, газо, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів групою осіб — ч.2 ст.292 КК України – передбачає покарання від обмеження волі на 5 років до позбавлення волі на 3-8 років.

Наразі триває перевірка затриманих осіб до незаконної діяльності та вирішується питання щодо правової кваліфікації їхніх дій.

Джерело: Тиждень.ua

Поділитися в соціальних мережах: