На Сумщину намагалися завезти близько 100 тонн нелегального сміття зі Львова

У Глухівському районі виявлено близько 100 тонн нелегально завезених відходів зі Львова.

Близько півночі 29 жовтня працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобілі МАН, які прямували в бік Глухова. Вантажівки привернули увагу неприємним запахом, це викликало підозри з приводу їх вантажу.

Поліцейські наздогнали вантажівки і попросили водіїв показати документи. Документів не виявилося. Спочатку водії заявили, що в причепах міститься макуха — пресоване насіння соняшнику. Після того як на місце було викликано слідчо-оперативну групу, водії зізналися, що перевозили відходи і звичайне сміття. Також вони показали товаротранспортну накладну.

«Не було вказано ім’я одержувача, але зазначено місто-відправник Львів і місто-одержувач Глухів. Інформація щодо відправника, і кому конкретно призначався вантаж, встановлюється і перевіряється», — повідомила речник Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова. Водії сказали, що вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх мала зустріти людина і дати подальші вказівки щодо вантажу. У поліції подію зареєстрували і проводять перевірку.

У Львові триває напружена ситуація із вивезенням побутових відходів через закриття Грибовецкого звалища. Міський голова Львова неодноразово звертався за допомогою до керівників інших регіонів країни, однак більшість з них не мають можливості приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щодня місто виробляє 650-700 тонн сміття.

На Сумщині виявлено сміття зі Львова / misto.vn.ua

Джерело: УНІАН

 

Поділитися в соціальних мережах: