На Сумщині кинули пляшку у вікно міськради

 

Про це повідомляється на сторінці міського голови Лебедина Олександра Бакликова в Фейсбуці. Очільник міста запропонував хулігану прийти і відшкодувати витрати на нове вікно, або ж він звернеться до поліції.

«Звертаюся до юнака, який сьогодні вночі (близько 2:00), йдучи по вул. Пушкіна, розбив скло в приміщенні міської ради. На Ваше нещастя, недопита пляшка шампанського не тільки не розбилася, але навіть не розлилася після “приземлення” між віконними рамами. Тому, самі розумієте, що маємо не тільки чіткі відбитки пальців, а ще й Вашу слину, адже перед кидком Ви намагались влити залишки шампанського в себе. Є відео, як Ви підходили, а потім тікали. Є ще й інші докази.

Питання Вашого затримання – це виключно питання часу, що необхідно потратити працівникам поліції для Вашої ідентифікації та затримання. Тікати марно та вже й пізно.

Звертаюсь не до Вашого розуму (якби він був, то такого б Ви не вчиняли), а до Вашого здорового глузду. Пропоную Вам до 9-30 прийти, вибачитись, замінити дві розбитих шибки, і тоді у Вас є шанс відбутись мінімальними “втратами”. Коли Вас приведуть під конвоєм, а міська рада витратить бюджетні кошти на відновлення пошкодженого майна – буде набагато гірше і дорожче Вам та Вашій родині…”, –  йдеться в повідомленні.

Фото ілюстративне

Поділитися в соціальних мережах: