На Сумщині новий очільник прокуратури: що про нього відомо

14 вересня стало відомо, що в Сумській області поміняли очільника обласної прокуратури. Завтра колективу відомства мають представити нового керівника. Ним став Олексій Тубелець. За кілька тижнів, 4 жовтня, чоловіку виповниться 36 років. Із 2006-го він працює в органах прокуратури, до кінця 2019-го – Харківщини, із грудня минулого року був прокурором Кіровоградської області.

Відповідно до декларації пана Тубельця за минулий рік, він одружений, має сина та доньку. Дружина прокурора останні п’ять років не працює, до 2018-го, відповідно до даних декларацій Олексія Тубельця, вона отримувала допомогу при народженні дитини.

У нового прокурора Сумщини із власної нерухомості є тільки половина земельної ділянки у Харкові площею 8 соток. На іншому праві користування  – реєстрації місця проживання без фактичного проживання – пан Тубелець декларує квартиру у Харкові площею 41 квадрат.  Його ж дружина володіє вісьмома сотками землі у Харкові та недобудованим будинком, у якому фактично проживає сім’я прокурора. На сина також записані 2 гектари у  Краснокутському районі.

Із автівок прокурор орендує у ТОВ “ОТП ЛІЗИНГ” Toyota LAND CRUISER PRADO 2018 року вартістю понад 1,15 млн. грн. Його дружина має у власності два мерседеси: GLE 350 2017 року випуску та ML-350 2009 року. Також їй належить мотовсюдиход Polaris RZR XP1000EPS.

Із доходів за минулий рік прокурор задекларував тільки зарплату  – 453 631 грн. і 12 гривень банківських процентів.

Готівкою він декларує 25 тисяч доларів і пів мільйона гривень.

sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: