На Сумщині оперативно розшукали зниклого чоловіка: він у лікарні

Поліцейські Бурині оперативно розшукали безвісти зниклого пенсіонера завдяки небайдужим громадянам. Вчора, близько 12.30, до відділення поліції №1 (м. Буринь) Конотопського районного відділу поліції через спеціальну лінію «102» надійшло повідомлення про те, що близько 09.00 ранку пішов з дому та не повернувся 77-річний місцевий житель.

На пошуки чоловіка був задіяний весь особовий склад відділення поліції. Крім того, відповідне орієнтування було розіслано до всіх територіальних підрозділів поліції області, розміщено на вебсайті Головного управління Національної поліції в Сумській області, офіційних сторінках поліції в соціальній мережі Facebook та розіслане до ЗМІ.

Вже наступного дня така плідна та злагоджена робота дала позитивні результати. Небайдужі громадяни, побачивши на сторінці Конотопського районного відділу поліції в соціальній мережі Facebook публікацію щодо розшуку пенсіонера, почали дзвонити та повідомляти про можливе місцеперебування безвісти зниклого. Завдяки цьому поліцейські вийшли на його слід. І вже на ранок у результаті пошукових заходів працівники поліції знайшли чоловіка у полі, поблизу села Вікторинівка Конотопського району. Його із переохолодженням негайно доправили до Конотопської ЦРЛ. Поліція вдячна небайдужим громадянам за допомогу.

Поділитися в соціальних мережах: