У Кролевці виявили значне задимлення території полігону

Фахівці Державної екологічної інспекції провели позапланову перевірку МКП «Ремдільниця» і виявили значне задимлення території полігону внаслідок тління відходів. За недотримання вимог підприємство притягнуто до адміністративної відповідальності.

МКП «Ремдільниця» здійснює захоронення відходів на полігоні твердих побутових відходів у м. Кролевець. 6 липня працівники ДЕІ у Сумській області провели перевірку підприємства і виявили значне задимлення території полігону внаслідок тління відходів. Під час перевірки було встановлено, що МКП «Ремдільниця» не виконали встановлені раніше приписи: МКП не дотримуються правил експлуатації полігонів, зокрема, щодо забезпечення пошарової ізоляції відходів та їх ущільнення.

За порушення правил поводження з відходами під час їх захоронення, а також за невиконання приписів Інспекції перевірки відповідальну особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. На момент проведення обстеження для локалізації та ліквідації пожежі на полігоні було задіяно 8 одиниць техніки. Гасіння триває.

Сайт Держекоінспекції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах: