На Сумщині водія можуть позбавити прав на 10 років

Патрулюючи автодорогу національного значення Н-12 «Суми-Полтава», у місті Охтирка, за порушення ПДР, інспектори зупинили легковик Lada Priora.

За кермом знаходився 35-річний місцевий мешканець, котрий мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення громадянин не мав, адже був його позбавлений за їзду в аналогічному стані.

У присутності двох свідків він відмовився проходити огляд на стан сп’яніння, як за допомогою алкотестеру, так і в медичному закладі.

До того ж, з’ясувалося, що це вже третій випадок поїздок у такому стані протягом одного року. Тож, на чоловіка інспектори склали адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 126 (керування особою, яка позбавлена права керування транспортними засобами) КУпАП та ч. 3 ст. 130 (дії вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.

Нагадаємо про відповідальність:

  • ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП — штраф у розмірі 510 гривень;
  • ч. 3 ст. 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами в стані сп’яніння) КУпАП — штраф у розмірі 40 800 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

 

Поділитися в соціальних мережах: