На Сумщину прибули нові швидкі

Сьогодні в Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф приїхали дві новенькі швидкі. Автомобілі передані на Сумщину Фондом Ріната Ахметова. Ці авто обладнані всім необхідним для надання медичної допомоги: дефібрилятором, інфузоматором, інвентарем для надання допомоги постраждалих внаслідок ДТП чи падіння з висоти, кардіографом, апаратом вентиляції легенів, різними розчинами та медикаментами.

“Я хочу подякувати медикам за те, що вони рятують життя жителів Сумщини. А також я хочу подякувати Президенту, з ініціативи якого в область було передано ці сучасні автомобілі екстреної медичної допомоги”, – говорить Ірина Купрейчик, т. в. о. голови Сумської ОДА.

Автомобілі екстреної медичної допомоги доставлятимуть лікарів на виклики в двох районах області. Одна з них вирушить до Ямполя, інша до Конотопа. Але для цього їх спочатку мають належним чином зареєструвати, оформити страховий поліс та номерні знаки. Зауважимо, вартість однієї такої автівки – 1 млн. 860 тисяч гривень.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: