На сумських зупинках з’являться графіки руху тролейбусів та автобусів

Вже наступного понеділка, 16 січня, на всіх 334 зупинках громадського транспорту з’являться графіки руху тролейбусів та автобусів, які курсують за маршрутами в м. Суми.

Як запевнили керівники КП «Електроавтотранс» та ТОВ «Сумипастранс», зміна графіка руху і наявність інформаційних носіїв контролюється ними особисто. Після щотижневих рейдів зміни вносяться, коригуються. А ось про те, як зловити потрібну маршрутку, сумчани зможуть дізнатися тільки після проведення транспортного конкурсу.

«Зараз приватні перевізники працюють в режимі маршрутного таксі, як тільки вони будуть працювати на загальних підставах, ми зможемо прописати детальний графік для кожного маршруту і, відповідно, розмістити на кожній зупинці його проходження», — запевнили на апаратній нараді керівники.

Крім того, розглядають питання про встановлення електронних табло і демонтаж зупинок «на вимогу».

Виконання робіт з інформування сумських пасажирів мер контролюватиме особисто вже на наступному тижні. У разі відсутності графіків руху на самих зупинках громадського транспорту, за «слова на вітер» керівництву профільних організацій загрожує фінансове стягнення.

Коли ж градоначальник збирається перевірити рівень комфортності проїзду в маршрутках, поки невідомо.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: