На Сумській митниці запустили новий рентген-апарат для перевірки автомобілів

16

Співробітники фіскальної служби Сумщини разом із запрошеними висококваліфікованими спеціалістами з Америки на митному посту «Бачівськ» провели запуск нового рентген-апарату для поглибленої, детальної перевірки вантажних та легкових автомобілів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відтепер порушники митних правил лишилися будь-якої можливості здійснювати маніпуляції при переміщенні товарів з використанням способів, що утруднюють виявлення прихованих речей. Рентген- апарат забезпечить на новому рівні проведення якісного митного контролю із зменшенням часу на його проведення. Відповідальні особи, що здійснюватимуть митний контроль через даний пристрій, нещодавно пройшли спеціалізоване навчання за ускладненою специфікою роботи машини, механізмів її роботи, обробки даних.

«Протягом місяця рентген-апарат для огляду машин буде активно введено в експлуатацію, що дасть можливість покращити якість та зменшити час на проведення митного контролю, а головне – ліквідувати переміщення контрабандного товару в цілому. В найкоротші терміни відбудеться запуск ще одного апарату для здійснення поглибленого догляду багажу громадян», — розповів керівник Сумської митниці ДФС Олександр Щуцький.

Поділитися в соціальних мережах: