На закупівлю великих автобусів у перевізника 3-го маршруту бракує коштів

6

Отримала відповідь електронна петиція, у якій сумчани просять забезпечити транспортом великої місткості маршрут №3 (Аеропорт – вул. Героїв Крут).

Нагадаємо, автор петиції зазначив, що автобусний маршрут №3 користується попитом та популярний в місті, але завантажений настільки сильно, що часом навіть в міжпіковий час в нього неможливо сісти, а в годину-пік неможливо сісти навіть поруч з кінцевою.

«Автобуси малої місткості «Рута» не витримують такого навантаження, тому прошу забезпечити за даним напрямком транспорт великої місткості. На фото видно типова завантаження «трійки», що має місце кожен день», — йдеться в петиції.

У відповіді влада повідомляє, що з перевізником міського автобусного маршруту № 3 ПП «Запорожець ОВ» було опрацьовано питання щодо можливості заміни транспортних засобів на вказаному маршруті на автобуси великої місткості та внесення відповідних змін до Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» № 94/26-17 від 10.03.2017 р.

Останнім було надано офіційну відповідь (лист № 64 від 27 вересня 2017 р.) про відсутність фінансової можливості для закупівлі транспорту великої місткості. Також в контексті цього питання перевізником було зазначено наступне:

— перехід підприємства на роботу автобусами великої місткості, які працюють на дизельному паливі, вартість якого складає 23,00 грн., спричинить збільшення вартості проїзду;
— на маршруті № 3 відсутній сталий пасажиропотік для ефективного використання автобусів великої місткості.

З повним текстом відповіді можна ознайомитись тут.

Поділитися в соціальних мережах: