Начальник поліції Конотопа, якого підозрюють у п’яному водінні, подав рапорт про звільнення

17

Полковника поліції Олексія Нештенка сумські патрульні зупинили у ніч з суботи на неділю.

Увагу копів привернув автомобіль, що стояв прямо на пішохідному переході. Підійшовши до автомобіля, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння у водія. Від огляду на місці або в медустанові керманич відмовився. Тож на нього склали склали два протоколи: за порушення вимог зупинки та відмову проходження медогляду.

Факт складання протоколів на тепер уже екс-начальника Конотопського відділу поліції підтвердила начальник відділу комунікацій поліції Сумщини Ельвіра Біганова, пише Данкор.

Начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко призначив службове розслідування. Проте, сьогодні, Олексій Нештенко подав рапорт про звільнення, який був задоволений.

Незважаючи на це, екс-поліцейський має намір оскаржити обидва протоколи, виписані на нього патрульними.

Довідка: Олексій Анатолійович Нештенко – уродженець с. Тернівка Конотопського району. Починав службу в органах внутрішніх справ з посади інспектора патрульно-постової служби. Має досвід роботи в оперативних та кадрових підрозділах поліції, також працював в поліції громадської безпеки. До свого призначення займав посаду командира роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми». Має вищу юридичну освіту.

Поділитися в соціальних мережах: