Над головою бурульки, під ногами лід і снігова каша: сумчани, будьте обережні!

Перепад температури та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях будівель, а особливо старих будинків з похилим дахом. Падаючи, бурульки можуть травмувати перехожих, людина ризикує отримати струс мозку, а той й померти від сильного удару.

Тому фахівці Державної служби України вкотре наголошують на необхідності дотримання простих правил безпеки для збереження життя громадян.

За прогнозами Укргідрометцентру, спостерігається зниження температури повітря. За таких умов на дорогах та автошляхах утворилася ожеледь. Тож ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.

Водіям варто пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Шановні громадяни! Будьте пильними під час ожеледиці та пам’ятайте про власну безпеку. 

Поділитися в соціальних мережах: