Науковці-правники зібралися в Сумах

Вже традиційно у квітні в стінах Сумської філії Харківського  університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч вітчизняних науковців-правників, участь в якій взяли не тільки загальновизнані спеціалісти, а й студенти спеціалізованих вишів.

Нові часи, нові події у світі та в загальнодержавних масштабах  ставлять перед наукою нові завдання, нові виклики, нові цілі. Тож серед двохсот питань, запропонованих до розгляду та обговорення учасникам ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції, більшість стосувалась проблем саме  новітніх, тих, що мають гостру актуальність та потребують нетривіального підходу та вирішення.

«Сьогодні ми раді бачити в наших стінах молодих науковців не тільки з Сум, але і з Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Львова та інших міст України, – звернувся з вітальною промовою до учасників конференції керівник Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш. – До нас з кожним роком все більше приїздить студентів, котрі цікавляться наукою, досліджують непрості питання у правознавстві та дотичних до нього дисциплінах».

Організатори говорять: студентських робіт було  заявлено  набагато більше, аніж  можна було розглянути у такі короткі строки. Тому редакційна колегія провела певний конкурс серед заявлених тез для подальшої публікації у відповідному збірнику. к2

Наразі він вже вийшов з друку, і статті в ньому – надзвичайно цікаві. Серед  визначених тем найбільшу увагу привертають більш ніж глибоко опрацьовані роботи сумських студентів-першокурсників: «Право на безоплатну правову допомогу», «Основи захисту інформації в мережах Інтернет», «Репродуктивні права фізичних осіб в Україні», «Діяльність засобів масової інформації: конституційно-правове регулювання», «Договір про надання медичних послуг: від укладання до виконання», «Розвиток електронного документообігу в Україні: формування та проблеми» та інші.

Організатори запрошують студентську молодь всіх українських вишів до діалогу: зі сміливими ідеями, свіжим поглядом та креативним  підходом до вирішення актуальних питань сьогодення.

Поділитися в соціальних мережах: