Найпопулярніші імена малюків у 2017 році на Сумщині

3

Софіями та Тимофіями – саме так частіше за все цього року називали своїх дітей українські батьки.

Про це свідчить статистика Міністерства юстиції України, пише СпецКор.

За даними Міністерства юстиції, найчастіше новонароджених принцес у 2017 році називали як і раніше Софіями. Це ім’я очолює список популярних імен дівчаток вже не перший рік. Воно красиво звучить всіма мовами і означає «мудра».

До розповсюджених імен дівчаток в Україні 2017 також належать Анна і Марія. Не менш популярними іменами дівчаток стали Єва, Дарина, Катерина і Злата.

Статистика від Міністерства юстиції стверджує, що серед чоловічих імен ситуація інша. Якщо в минулому році список популярних імен хлопчиків очолював Артем, то вже в цьому році на перше місце вийшов Тимофій. Не менш поширені імена хлопчиків в Україні 2017 року – Михайло, Дмитро, Максим, Олександр, Матвій і Марк.

Дуже часто українські батьки називають відповідно до дня іменин. Поширене і продовження сімейних традицій: дати синочку ім’я на честь тата або діда. Деякі називають хлопчиків на західний манер, наприклад, Ерік або Луї.

4

За інформацією головного управління статистики Сумської області, серед найоригінальніших зареєстрованих імен дівчаток у 2017 році були – Еллана, Тальяна, Ясміна, Ріана, Аріадна та Джесіака-Чіаманда.

Майбутніх чоловіків батьки також називали оригінально – Габер, Константінос, Малік, Дамір, Раян, Моаз та Матфій.

Крім цього, раніше в управлінні юстиції розповіли про п’ятірку найбільш вживаних імен. Серед дівчаток батьки часто називають дітей Софіями, Аннами, Анастасіями, Маріями та Полінами.

Поділитися в соціальних мережах: