Не віддавайте гроші аферистам!

Поліція постійно застерігає громадян бути пильними, але, не дивлячись на це, випадків шахрайства не меншає. Так, нещодавно 57-річна глухівчанка стала жертвою псевдополісменів.

Аферисти, задіявши одну з найпоширеніших шахрайських схем, виманили у неї 5 тисяч гривень за «відкуп» сина від кримінальної відповідальності. Правоохоронцям Глухівського відділу поліції жінка розповіла, що повірила незнайомцю, який зателефонував їй на мобільний та назвався слідчим. За її словами, чоловік сказав, що її син є винуватцем ДТП і запропонував «вирішити це питання». Він зазначив, що гроші потрібні терміново, і 5 тисяч гривень вона одразу перераховувала на запропонований рахунок. Коли ж син повернувся з роботи додому, жінка зрозуміла, що потрапила на гачок звичайнісінького афериста.

За цим фактом у поліції одразу відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого правоохоронці розшукують зловмисника. Вже встановлено особу власника рахунку, куди були перераховані гроші. Слідчі дії тривають.

А поліцейські вкотре звертаються до громадян із засторогою не бути занадто довірливими і не перераховувати незнайомцям гроші, ким би вони не назвались. Завжди перевіряйте отриману інформацію, адже з такими «пропозиціями» громадянам дзвонять саме шахраї!

Поділитися в соціальних мережах: