“Нехай міськрада буде винна”: на виконкомі розглядали скарги сумчан

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядали скарги сумчан. Вони  хотіли поновити строк оскарження штрафів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради за погано почищений  лід та сніг біля своїх організацій.

«Щодо цих бурульок ми зверталися до ЖЕКу, ми зверталися до ради, фіксували по телефону це питання і не лише ми, а й сусіди. Що зробив ЖЕК, вони просто стрічкою загородили і все. Шостого лютого ці бурульки впали, розтрощили ганок, дивом нікого не травмувало. А мені виписали штраф, бо погано почищено тротуар, хоча ми все чистимо», – говорить Андрій Калиман, директор Сумського підрозділу ПрАТ СК «Арсенал Страхування».

Містяни запевняють, що чистять та посипають дорогу біля своїх організацій, але з даху постійно капає та намерзає, тому неможливо відчистити ідеально, щоб видно було плитку. Та в міськраді протилежної думки.

«Елементарно хоча б посипати піском, який би убезпечив пересування там і ваших працівників, і мешканців, які там працюють. Цього ви не зробили. А вже те, що заставить вас в той момент під бурульками  розчистити, а потім і плитку знищити, ну я думаю, що це не метод», – говорить Віктор Волонтирець, член виконавчого комітету.

У міській раді  не підтримали поновлення строку оскарження штрафів і наголосили: «Якщо не можете, немає можливості самим чистити, то укладіть, будь ласка, договір з нами і скидайте все на нас. Нехай міська влада буде винна».

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: