«Невеличка примха нареченої», або що подарувати замість квітів на весілля

Квіти, квіти, ще більше квітів. Існує традиція, що молодят на весіллі потрібно вітати з букетом квітів і якимось цінним подарунком. Подарунок – то добре, і як то кажуть, в господарстві згодиться, але що робити з квітами? Мармелад з троянд, відвар з орхідей? Майже завжди їх просто викидають. Але подружжя з Сум вирішило, що букет на весіллі має бути один, і тільки у нареченої.

Олена та Олександр Кулиничі, запрошуючи на весілля гостей, просили їх втілити «Невеличку примху нареченої»  – замість квітів дарувати підгузки та іграшки. Але ці дарунки не для їх майбутніх діток, ні, а для малечі із дитячого будинку.

Закохані з теплотою згадують щасливий день весілля та розповідають, як виникла ідея відмовитися від святкових квітів, аби зібрати речі для будинку дитини. Ініціативу в цьому проявила наречена Олена.

 «Ідея прийшла від того, що взагалі не зрозуміло,навіщо так багато квітів на весіллі. Що з ними потім робити? І вплинув на нас пост в соцмережі», – розповідають молодята.

Гості охоче підтримали благодійний задум, запевняє подружжя. Тож вдалося зібрати близько 8 упаковок підгузків, а також іграшки та канцелярію.

«Ми заздалегідь уточнили, якого віку дітки, і з найближчими друзями обговорили те, що вони памперси куплять, а всі решта – іграшки. Іграшок дуже багато було», – ділиться спогадами подружжя.

І хоч раніше подружжя Кулиничів благодійністю не займалося, пара планує і надалі підтримувати дитячі будинки та вже має ідею: кожну річницю весілля ходити до малечі в дитбудинок і щось дарувати.

Поділитися в соціальних мережах: