Неврологічне відділення у 4-й сумській лікарні: фільм жахів

Умови лікування у неврологічному відділенні четвертої міської лікарні не залишили байдужими багатьох сумчан. Побачивши хоч раз на власні очі стан приміщення, люди писали пости обурення у соціальних мережах. 

Умови, у яких проходять лікування пацієнти неврологічного відділення четвертої міської лікарні, просто жахають. Обшарпані стіни, старі вікна та ліжка – це перше, що бачать містяни, які потрапляють на стаціонарне лікування. Хворі кажуть, що за багато років стан приміщення ніяк не змінився.

Серед усіх палат у відділенні є кілька оновлених, де встановили нові вікна, ліжка та зробили ремонт, проте всі інші потрібно якнайшвидше привести до ладу, говорять пацієнти.

Майже два тижні корреспонденти телеканалу СТС намагалися отримати коментар відділу охорони здоров’я сумської міськради. На питання «Чи планують ремонт неврологічного відділення?» в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко відповіла, що в цьому році виготовляється проектно-кошторисна документація на проведення ремонтних робіт та на наступний рік планується початок робіт по ремонту неврологічного корпусу.

Медики сподіваються, що вже наступного року неврологічне відділення оновлять, і у разі необхідності лікування містяни матимуть для цього кращі умови.

Поділитися в соціальних мережах: