Незабаром в Сумах почнуть розносити повістки

У Сумах готуються до чергової призовної кампанії. Сьогодні, 20 березня, міськвиконком затвердив заходи з проведення набору громадян на строкову військову службу.

Документ передбачає організацію роботи призовної та лікарської комісій, проведення оповіщення громадян, які підлягають призову, а також розшук призовників, які ухиляються від служби у лавах Збройних Сил України.

Цьогоріч весняний призов стартує 1 квітня і триватиме до 31 травня. Традиційно до оповіщення громадян залучатимуть й представників обслуговуючих організацій.

«Житлово-експлуатаційні організації чи інші підприємства, котрі обслуговують житловий фонд Сум, а також власники будинків, у тому числі гуртожитків, незалежно від підпорядкування і форм власності, повинні своєчасно подавати необхідні відомості про призовників», – наголосив начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами СМР Григорій Брязкун.

Повістки юнакам вручатимуть співробітники обслуговуючих організацій разом із представниками міського військового комісаріату та поліції.

Нагадаємо, до Збройних Сил України відправлятимуть молодиків віком від 20 до 27 років. Йдеться про юнаків, які за станом здоров’я можуть служити в армії, та тих,  хто не має права на відстрочку чи звільнення від призову. Строковиків у зону АТО не направляють.

Джерело: tribuna.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: