Нинішній рівень безробіття є рекордним для України

Про це заявив депутат обласної ради від Опозиційного блоку Андрій Грек. «За даними Держкомстату, на початок року в країні було півмільйона безробітних. На Сумщині за станом на кінець липня 2016 року — 13,5 тисячі чоловік. Але слід зазначити, що це всього лише цифри по зареєстрованим в службі зайнятості і тим, хто став на облік. Багато наших громадян не вірять, що через службу зайнятості вони зможуть знайти роботу, або знають, що їм запропонують лише низькооплачувані вакансії, тому не стають на облік».

Андрій Грек говорить, що до депутатів від Опозиційного блоку на прийоми часто звертаються жителі працездатного віку, які скаржаться, що їм доводиться працювати в умовах неповної зайнятості, або просто за копійки. «Ми бачимо, що погіршується співвідношення працюючих і пенсіонерів. За бортом зайнятості виявляються найбільш вразливі групи населення — жінки, люди, які близькі до виходу на пенсію і молодь, яка, на жаль, вимушена виїжджати за кордон. Згідно з даними опитування TNS Online Track, опублікованими 1 вересня, зараз виїхати з країни бажають 65% громадян», — нарікає опозиціонер.

І продовжує: «Повірте, люди не перестали любити свою країну, але вони більше не можуть тут жити. Щоб нормально себе почувати, потрібно заробляти, а нинішня влада позбавила такої можливості мільйони українців. Щомісяця закриваються підприємства, у людей не залишається іншого вибору, як шукати роботу за кордоном. Українці — дуже працьовитий і грамотний народ, тому ми повинні змусити владу поважати своїх громадян, відновити економіку, щоб запрацювали підприємства, а люди повернулися в Україну і працювали на благо своєї держави», — підсумував Андрій Грек.

dsc_8056

Поділитися в соціальних мережах: