Нинішня влада намагається розбалансувати політичну систему країни створенням псевдоопозиційних проектів

«Сьогодні в Україні спостерігається бум створення нових політичних партій, — каже депутат обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко. — За останні півтора року їх стало на 120 більше».

pilipeyko_foto

 

Політик вважає, що багато які з новостворених політсил планують поборотися за електоральний спадок Партії Регіонів. До них відносить такі партії, як «Наш край», «Розумна політсіла», «Успішна країна». Влітку цього року про створення нового проекту «За життя» оголосили і депутати від Опозиційного блоку Вадим Рабинович та Євген Мураєв. Правда, Мін’юст відмовився її реєструвати.

Хтось, таким чином, намагається захищати свій бізнес і ставить політичний заслін, вважає опозиціонер. Хтось використовує політсилу для звинувачення влади в політичному тиску. Хтось дійсно націлився на південно-східні регіони. А хтось переслідує і комерційні цілі. Вклавши 20-30 тисяч доларів в створення нової партії, через рік її можна перепродати або «здати в оренду» в рази дорожче.

«Нинішня влада намагається розбалансувати політичну систему країни створенням псевдоопозиційних проектів, вводячи в оману українців. Але, як би вони не старалися завоювати прихильність наших людей, нічого у них не вийде. Оскільки тільки Опозиційний блок є тією політичною силою, яка бореться за мир в країні, за розвиток економіки, за соціальну стабільність для українських громадян. Підтвердженням того є і той факт, що Опозиційний блок відмовляється від бюджетного фінансування, вважаючи, що у той час, коли люди знаходяться у складному становищі, це неприпустимо», — резюмував Володимир Пилипейко.

Поділитися в соціальних мережах: