«Нова пошта» попереджає сумчан про випадки шахрайства

Компанія «Нова пошта» на своєму офіційному сайті попередила клієнтів про спробу шахраїв заволодіти конфіденційними даними її клієнтів, включаючи номер банківської карти. Про це повідомила прес-служба компанії.

На відміну від скандалу з витоком даних самого поштового оператора, які нібито пропонували до продажу в мережі інтернет, на цей раз шахраї добувають конфіденційну інформацію самостійно.

Зокрема пропонують клієнтам компанії відповісти на кілька запитань про якість роботи «Нова пошта», в обмін на що ті нібито візьмуть участь в розіграші iPhone за умовну ціну $ 1. Після заповнення анкети респонденту повідомляли про виграний телефон і просили вказати номер банківської карти і тризначний код CVV. Цих даних достатньо, щоб здійснювати покупки з банківської карти в інтернеті.

«Будьте обережні — «Нова Пошта» не проводить акцію по розіграшу мобільного телефону за 1 долар в обмін на заповнення анкети щодо роботи нашої компанії! Це шахрайство, мета якого — зібрати ваші конфіденційні дані включно з номером банківської картки»,йдеться у повідомленні прес-служби.

Поділитися в соціальних мережах: